Çare Lojistik A.Ş. Olarak Karayolu Taşımacılığında Uzun Yıllardır Görev Alıyoruz.

Özmal Panelvan Araçlarımız İle Siz Değerli Müşterilerimize İhtiyacınız Olan Hızlı Servis Hizmetini En Uygun Fiyatlar İle Sürdülebilir Bir Şekilde Sunmaya Gayret Gösteriyoruz. 

Tecrübeli Yöneticilerimiz ve Genç Kadromuz İle Müşterilerinize Göndereceğiniz Yüklere Maksimum Ilgiyle Yaklaşıp, Emanet Bilinciyle Sorunsuz, Hasarsız Şekilde Tam Zamanında Teslim Etmeye Çalışıyoruz. 

Diğer Taşımacılık Türlerine Göre Dezavantajları Ekarte Edip Göndermek İstediğiniz Acil, Değerli Veya Üretime Yetişmesi Gereken Yüklerinizi Kapıkuleden Çıktıktan Sonra 36-72 Saat Arasında Teslim Etme İmkanına Sahibiz. 

Minivan Araçlarımızda 5 Europalet’lik Hacim, 1300 Kg Taşıma Kapasitesiyle Diğer Taşıma Türlerine Göre Size Avantaj Sağlar. Kapıdan Kapıda Taşıma Modeliyle Ara Nakliye, Liman Masrafları, Uçak Sıkıntısı Yaşamadan Ürünleriniz Hızlı ve Güvenle Teslim Edilir.

Geniş Servis Ağımız Sayesinde Balkan Ülkelerinden İngiltere'ye Kadar, İspanya'dan İskandinav Ülkelerine Kadar Tüm Avrupa Ülkelerinde Hizmet Veriyoruz. Buna Ek Olarak Rusya Ve Belarus Pazarında da Etkinliğimiz Sayesinde Yüklerinizi Tam Zamanında Müşterilerinize Ulaştırıyoruz. 

Paletli Veya Kolili Yüklerinizin Yanında Mobilya, Askılı Tekstil Yükleri, ADR (Yanıcı) Yüklerinizi de Taşıyarak Üzerinizden Yükü Alıyoruz. 

7/24 Ulaşılabilen Çalışanlarımız, Tecrübeli Şoförlerimiz ve Araçlarımızda Bulunan Takip Cihazları Sayesinde An Be An Araçlarımızı Takip Edip, Yükünüze Ait Bilgileri Anında Tarafınıza Ulaştırıyoruz.

+90 216 482 03 34